20 lat doświadczenia

Podsufitka najlepszej jakości


Podsufitka produkowana przez ASKO występuje
w kolorach jednolitych oraz w wersjach imitujących kolor
i fakturę drewna.

PANELE PCV NA PODSUFITKĘ I NIE TYLKO


TERMINOWOŚĆ JEST DLA NAS TAK SAMO WAŻNA JAK DLA CIEBIE


JAKOŚĆ W DOSTĘPNEJ CENIE


HISTORIA FIRMY:

 

Firma Asko pojawiła się na rynku materiałów budowlanych w 1993 roku. W początkowym okresie funkcjonowania, działalność firmy koncentrowała się na dystrybucji i montażu sidingu na terytorium województwa lubelskiego. Asko wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wraz z upływającym czasem, stale poszerza swoją działalność. W 1997 roku zaczęto importować panele z PCV z Grecji. Po 8 latach istnienia, przedsiębiorstwo podjęło strategiczną decyzję o uruchomieniu we własnym zakresie produkcji  paneli komorowych. W 2009 roku Asko poszerzyło swoją ofertę o nowy wyrób jakim jest podsufitka – podbitka typu siding. Dostępność różnych typów podsufitki oraz szerokiej gamy jej kolorów pozwoliło firmie w pełny sposób zaspokoić potrzeby klientów.

 

Chcąc stać się liderem w branży, Asko postawiło na zrozumienie potrzeb klientów i jakość produkowanych wyrobów. 

 

 

ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI FIRMY:

 

Produkty firmy Asko są dostępne nie tylko na terytorium naszego kraju. Można je kupić także w wielu krajach zachodniej oraz wschodniej Europy.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

 

Serdecznie zapraszamy do grona naszych partnerów handlowych. Gwarantujemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w dziedzinie montażu, fachową obsługę oraz materiały informacyjne.

 

Nasi odbiorcy cenią nas za uczciwość, lojalność i stabilne zasady współpracy.

 

 

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA:

 

Sfera naszej działalności to nie tylko branża budowlana. Asko chętnie uczestniczy w lubelskich wydarzeniach kulturalnych. Jesteśmy sponsorem pierwszoligowego klubu tenisa stołowego. Ponadto włączyliśmy się w akcję pomocy repatriantom ze wschodu oraz akcję zaopatrywania szkół polskich na Litwie i we Lwowie w pomoce dydaktyczne.